Nejbližší turistické cíle

Kam za lyžováním

Pokud příroda dopřeje sněhovou nadílku, najdete na Šumavě ideální podmínky k zimním radovánkám. Díky svému profilu ploché hornatiny nabízí NP nádherné běžkařské tratě jak na dlouhých pláních, tak tratě s velkým převýšením pro náročné lyžaře, což potvrzuje fakt, že tu trénuje Kateřina Neumannová. Souhrnné informace o běžkařských tratích naleznete zde: http://www.bilastopa.cz/

V blízkém okolí hotelu se nachází několik skiareálů, které jsou schopny uspokojit potřeby rodin s dětmi, začátečníků i zkušených lyžařů.

Ideální výchozí bod pro Vaše cesty Šumavou je Aparthotel & Rodinné apartmány Hartmanice. Vyberte si ubytování, které Vám nejvíce vyhovuje:

Obsahuje 10 nově zrekonstruovaných apartmánů s komfortním prostorem cca 50 - 70 m včetně apartmánu tzv. atriového bydlení - velmi moderní a prostorný apartmán v podkroví Aparthotelu s vlastním balkonem. 

Každý apartmán má kapacitu až 4 osoby a je tak ideální nejen pro rodiny s dětmi. 

Jde o budovu, kterou lze pronajmout vcelku (24 lůžek) nebo jednotlivě a nachází se v jedné budově vzdálené 20 metrů od Aparthotelu. Celkem se  v budově nachází 3 samostatné apartmány.

Každý apartmán se rozkládá v jednom patře domu, na ploše cca 70 m² a skládá se ze 2 čtyřlůžkových ložnic a kuchyně. K rodinným apartmánům patří oplocená zahrada s posezením pro Vás, je zde i gril apod...