Aparthotel

V budově Aparthotelu se nachází 10 apartmánů, jeden átriový apartmán, mezonetový apartmán a kavárna, která zároveň slouží jako recepce.

Apartmány pro rodiny s dětmi i samostatné páry kteří ocení prostor

  • disponují opravdu komfortním prostor cca 50m2
  • sociálním zařízením (vana, umyvadlo, wc)
  • k dispozici plně vybavená kuchyňská linka, sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice
  • rozkládací sedací souprava, manželská postel, komoda a skříň

Každý apartmán má kapacitu až 4 osoby a je tak ideální nejen pro rodiny s dětmi.
Spotřeba všech energiíosuška a ručníky je zahrnuta v ceně ubytování.
Příjezd na apartmány je mezi 14-18 hod a odjezd kolem 10 hod.
Časy odjezdu a příjezdu je možno měnit po telefonické domluvě.

Zde je ukázka několika z nich- všechny mají podobný půdorys i vybavení:

Átriový a mezonetový apartmán

Atriový apartmán je velmi moderní a prostorný apartmán v podkroví Aparthotelu s vlastním balkonem. Užijte si relax na ploše 70m2 s původními dřevěnými trámy stavby. Apartmán je vybaven stejně jako ostatní apartmány v Aparthotelu.

Mezonetový apartmán je vybaven ve svém spodním podlaží kuchyní spojenou s obyvacím pokojem, kde je rozkladací sedací souprva. Zároveň je zde umístěna koupelna s vanou a wc. Druhé patro je ložnice s manželskou postelí a oddělenou místností s toaletou a umyvadlem. Realizace byla dokončena před několika týdny – fotky budou doplněny. Přijeďte vyzkoušet jedinečný zážitek v netradičním a nově rekonstruovaném šumavském mezonetu.

« 2 z 2 »

Exteriér Aparthotelu

APARTMÁNY nejen PRO RODINY S DĚTMI

Při tvorbě apartmánů jsme dbali zejména na jejich prostornost, komfort a pohodlí našich hostů. Pro rodiny s dětmi máme v prostorách Aparthotelu připravené dětské hřište a v CAFE 27 dětský koutek, ve dvoře dále naleznete zatřešené posezení, kde je vám k dispozici zdarma gril, a další nezbytnosti pro Váš odpočinek. Samozřejmostí je dětská postýlka a židlička, stolní hry. Náš personál se Vám vždy bude snažit vyjít vstříc. Neváhejte proto a přijeďte se podívat na krásy Šumavy do apartmánů v Hartmanicích. Jistě nebudete litovat.