PARTNEŘI

RESTAURACE U ŠTĚPÁNA

Ve stylové hospůdce je k dispozici 58 míst k sezení a oddělený salónek pro 16 osob.

Posedět můžete i v prosklené terase (42 míst). V zimě skýtá malebný pohled do zasněžené krajiny, v létě na vás dýchne kouzlo šumavských lesů.


Zažijte tu pravou chuť Šumavy ve stylové hospůdce, známe z televizního pořadu Ano, šéfe! Do hospůdky je NUTNÉ se rezervovat - pokud máte zájem, moc rádi se vám o rezervaci postaráme.

YAKIMA COFFEE

Yakima Coffee praží čerstvou sezónní surovinu pouze na objednávku, čímž zaručuje maximální čerstvost a následnou nezaměnitelnou chuť každého správně připraveného šálku kávy.


Kávu Yakima Coffee můžete chutnat v naší kavárně

SPORTOVIŠTĚ SUŠICE

Navštivte sportovní areál v Sušici a užijte si aktivní odpočinek, zábavu i relaxaci. Navštivte sportoviště města Sušice kde najdete bazény, sauny, fitness i ledovou plochu.

NEJEN SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Ing. Zuzana Zezulová

"Kdysi jsem se dívala, jak je to obvyklé, na svět docela bez přípravy, jenom tak vlastníma očima a myslela si, že nad tu divokou skrumáž vjemů nic lepšího není. Cenu toho, co se nám docela bezplatně zjevuje a zase prchá před očima, jsem poprvé pochopila, až když jsem si to zarámovala - jak to dělají filmaři - mezi dva své palce a prostředníky. To, co dřív plynulo, se kupodivu najednou zastavilo..."

JEDNÍM OKEM

"Pod rukama mi prošlo mnoho fotoaparátů a spojovalo je jediné. Měly hledáček, do kterého se koukalo jedním okem. Proto i název této stránky. Zde se pokouším prezentovat svůj vlastní pohled na svět a věci okolo sebe. Zejména pak přírodu a krajinu fotografuji často. Ne snad proto, že je to snadno přístupné téma, ale spíše z toho důvodu, že k přírodě mám velice blízko a trávím v ní mnoho času. Mezi skalami, stromy, na loukách, u potoků a řek se cítím svobodně. Fotografováním se neživím. Občas se stane, že mě někdo požádá o nafocení portrétů, či rodinných snímků apod. Pokud se vám můj styl líbí, lze se domluvit."

Facebook: Jedním okem

HOLKY Z TIME2GROW.CZ

Ve světě marketingu se pohybují už nějaký ten pátek a pomáhají klientům a jejich firmám růst. Každý zákazník potřebuje něco úplně jiného a proto si zakládají na individuálním přístupu. Než se pustí do práce, chtějí vás co nejlépe poznat. Pochopit, jak vaše firma funguje, jaké máte cíle a s čím přesně by vám mohli pomoci.

Aparthotel Hartmanice
č. p. 27, 341 81 Hartmanice

Copyright Time2grow.cz 2020
© Všechna práva vyhrazena

Kontaktujte nás

Sledujte nás